Перейти до головного змісту

Управління персоналом на державній службі

Запис на курс закрито

ПРО ЦЕЙ КУРС

Модернізація системи державної служби відповідно до кращих світових практик та стандартів – серед ключових завдань реформування державного управління в Україні.

Якість державного управління на центральному та місцевому рівнях залежить від професіоналізму державних службовців, від їх уміння надавати якісні публічні послуги, мотивованості та доброчесності. Служіння народу як служіння кожному громадянину - справа відповідальна, що вимагає не просто здійснювати належний відбір кращих професіоналів на державну службу, а й допомоги державному службовцю професійно розвиватися та ставати більш ефективним, результативним.

Мета курсу – ознайомити фахівців з питань добору та супроводження персоналу на державній службі із сучасними тенденціям управління персоналом (hrm), розвинути навички розроблення та впровадження стратегії розвитку персоналу в органі виконавчої влади, організації роботи служб управління персоналом в органах виконавчої влади в умовах реформування державного управління.

Слухачі, які успішно завершать онлайн-курс, матимуть достатньо знань, інформації, розуміння вимог до служб управління персоналом на державній службі, щоб стати справжнім каталізатором змін у системі державного управління.

НАДС

КОМУ БУДЕ ЦІКАВИЙ ЦЕЙ КУРС

Керівникам, службовцям, працівникам служб управління персоналом в органах виконавчої влади; керівникам державної служби в органах виконавчої влади.

ВИМОГИ ДО СЛУХАЧІВ

  • Мати досвід роботи на посадах в структурних підрозділах органів виконавчої влади, які відповідають за управління персоналом на державній службі.
  • Мати можливість і готовність завершити онлайн-курс і пройти очний етап підвищення кваліфікації на базі Всеукраїнського центру підвищення кваліфікації державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування (одно чи дводенний навчальний захід).

ІНФОРМАЦІЯ ПРО ЛЕКТОРІВ

Ващенко

Ващенко Костянтин Олександрович

Голова Національного агентства України з питань державної служби. Державний службовець 1-го рангу. Доктор політичних наук, професор, член-кореспондент Національної академії педагогічних наук України, заслужений економіст України. Автор понад 100 наукових праць з політології та державного управління.

Купрій

Купрій Володимир Олександрович

Перший заступник Голови Національного агентства України з питань державної служби.

Кандидат наук з державного управління.

Має 20-літній досвід тренерської та викладацької роботи, 15-річний досвід управлінської роботи в державному та неурядовому секторах. Досвід роботи експертом в програмах, проектах USAID, Канадського бюро з освіти, ПРООН, Ради Європи, Координатора проектів ОБСЄ в Україні, ЄС у сфері розвитку територіальних громад, державного управління, державної служби та служби в органах місцевого самоврядування в Україні. У 2014-2017 роках – експерт з реформи державного управління ініціативи «Реанімаційний пакет реформ». 13-літній досвід роботи менеджером проектів, виконавчим директором неурядової організації "Творчий центр ТЦК" .Член Американської асоціації з оцінки (АЕА) та Європейської спільноти з оцінки (EES).

Алюшина

Алюшина Наталія Олександрівна

Директор Генерального департаменту Національного агентства України з питань державної служби.

Кандидат психологічних наук, доцент кафедри публічного управління та публічної служби Національної академії державного управління при президентові Україні.

Експерт з питань управління персоналом державної служби. Експерт з питань управління персоналом та корпоративного управління Апарату Верховної Ради України. Експерт з питань онлайн-фасилітації е-платформи «Спільнота практик місцевого розвитку» Швейцарсько-українського проекту «Підтримка децентралізації в Україні» DESPRO.

Мацокін

Мацокін Андрій Павлович

Головний редактор журналу «Держслужбовець».

Поширені питання

Курс безкоштовний?

Курс повністю безкоштовний. Викладачі можуть рекомендувати навчальну літературу, щоб ви могли глибше вивчити ту чи іншу тему, але доступних в рамках курсу матеріалів буде достатньо для успішного його завершення. Все, що вам знадобиться – доступ до мережі Інтернет на швидкості, достатній для перегляду відеолекцій.

Чи зможу я отримати сертифікат по завершенню цього курсу?

Так! Успішно складіть всі завдання курсу й отримайте сертифікат про його завершення.

В який час будуть проходити заняття?

Відеолекції, завдання, форум та можливість отримати сертифікат доступні в будь-який час.