Перейти до головного змісту

Логіко-структурний підхід у розробці проектної заявки

ПРО ЦЕЙ КУРС

Курс «Логіко-структурний підхід у розробці проектної заявки» – це курс, орієнтований на надання теоретичних знань та практичних кейсів задля максимально якісного заповнення логіко-структурної матриці, що є однією з найважливіших розділів аплікаційної форми проекту для подання на Програму підтримки проектів секторальної політики, пропоновану Європейським Союзом.

Мета проходження курсу – потреба в набутті теоретичних і практичних знань та навичок з розробки і заповнення логіко-структурних матриць проекту задля подальшого подання якісних проектів на розгляд іноземних донорських організацій.

Проект є спільним напрацюванням департаменту та керівника аналітичної програми громадської організації «Європейський діалог», експерта Олександра Софія.

ДЛЯ КОГО ЦЕЙ КУРС

Курс буде корисним проектним менеджерам, грантрайтерам, працівникам економічних відділів і управлінь органів місцевої влади та місцевих органів виконавчої влади, що працюють з напрямом залучення міжнародної технічної допомоги; представникам громадянського суспільства, закладів освіти, науки, охорони здоров’я, культури; благодійних організацій та фондів.

ВИМОГИ ДО СЛУХАЧІВ

Знання базових підходів до заповнення проектних заявок, основ грантрайтингу та проектного менеджменту.

ТРИВАЛІСТЬ КУРСУ

Це міні-курс, який складається з чотирьох відеолекцій.

АВТОР КУРСУ

Course Staff Image #1

Олександр Софій

Олександр Софій є магістром державного управління та багаторічним консультантом з питань розвитку громадянського суспільства в Україні. Був директором Західного центру фонду "Відродження" в Україні, з 2001 по 2005 працював в національному офісі Міжнародного благодійного фонду "Карітас Україна", працював в Українському фонді соціальних інвестицій та інших загальнонаціональних проектах.

Експерт має тривалий успішний досвід співпраці зі структурними підрозділами. Львівської облдержадміністрації, його регулярно залучають у ролі тренера, модератора на круглі столи, конференції та форуми різного рівня. На запрошення департаменту міжнародної технічної допомоги та міжнародного співробітництва Олександр Софій виступив модератором однієї з панелей другого дня Міжнародного економічного форуму 2017 року.

Окрім цього, експерт має значний доробок методичної літератури у сферах розвитку конкурентоспроможності громад, проектного менеджменту, грантрайтингу. Його підручники користуються успіхом далеко за межами Львівської області і протягом багатьох років допомагають проектним менеджерам грамотно і ефективно перетворювати ідеї в реальні проекти.

ПОШИРЕНІ ЗАПИТАННЯ

Курс безкоштовний?

Курс повністю безкоштовний. Викладач може рекомендувати навчальну літературу, щоб ви могли глибше вивчити ту чи іншу тему, але доступних в рамках курсу матеріалів буде достатньо для успішного його завершення. Все, що вам знадобиться – доступ до мережі Інтернет на швидкості, достатній для перегляду відеолекцій.

Чи зможу я отримати сертифікат по завершенню цього курсу?

Так! Успішно складіть всі завдання курсу й отримайте сертифікат про його завершення за підписом викладача!

В який час будуть проходити заняття?

Відеолекції, завдання, форум та можливість отримати сертифікат доступні в будь-який час.

Внести до списку