Перейти до головного змісту

Природознавство

Запис на курс закрито

ПРО ЦЕЙ КУРС

Природознавство для дітей починається зі школи, а іноді навіть з дитсадка. Так, за допомогою відеоуроків природознавства можна познайомитись з цією наукою і продовжити вивчати її глибше, зокрема виконуючи тестові завдання. Курс "Природознавство" — це прекрасна можливість освоїти цю науку онлайн, отримуючи всі необхідні елементи інтерактивного навчання: відеоуроки, конспекти уроків, додаткові матеріали, тести та багато інших цікавинок. Матеріали курсу будуть корисними і для батьків, і для вчителів.

Під час курсу природознавства ми не лише будемо вивчати природні явища, ми також будемо розвивати екологічне мислення у дітей, повагу до рідної землі та довкілля.

Як сказано у латинському прислів’ї, що "природа не терпить пустоти", а наш бета-тест з природознавства не терпить мовчання. Тому, залишайте свої відгуки/ пропозиції та побажання в коментарях та в обговореннях.

ПРОГРАМА КУРСУ

Запускаємо бета-тестування курсу для того, щоб зібрати відгуки/пропозиції та побажання. Тому, не соромтеся писати коментарі в обговореннях.

P.S. Про проблему зі звуком ми знаємо, проте на даний момент у нас немає можливості закупити більш професійне обладнання. Але запевняємо вас, що вирішення цієї проблеми - приорітет №1 для нас.

ВИМОГИ

Ніяких особливих вимог щодо вивчення природознавства немає. Батьки можуть вивчати цей предмет разом з дітьми. А вчителі використовувати матеріали на своїх “офлайн” уроках в школі як ще один навчальний інструмент.

ПОШИРЕНІ ПИТАННЯ

Коли буде відома точна дата початку курсу?

Як тільки завершиться бета-тест курсу і будуть оброблені відгуки користувачів. Лише тоді команда зможе взятися за розробку перших 2-х тижнів курсу, з яких і почнеться навчання. Долучайтеся до наших спільнот в Facebook, щоб вчасно дізнатися про дату початку цього курсу, а також стежити за анонсами нових курсів!

Курс безкоштовний?

Курс є повністю безкоштовним. Викладачі можуть рекомендувати навчальну літературу, щоб Ви могли глибше вивчити ту чи іншу тему, але доступних в рамках курсу матеріалів буде достатньо для успішного його завершення. Все що Вам знадобиться,– доступ до мережі Інтернет на швидкості, достатній для перегляду відеолекцій.

Чи співпадають теми уроків зі шкільною програмою?

Ні, ми об’єднували деякі теми, які в реальній школі могли розтягуватись на декілька уроків. Також, на наш розсуд ми подаватимемо матеріал від простого і до складнішого.

В який час будуть проходити заняття

Відеолекції, завдання, тести та форум будуть доступні в будь-який час протягом курсу.

  1. Старт

  2. Заняття закінчуються