Перейти до головного змісту

ПРО ЦЕЙ КУРС

Курс "Математика" має на меті в доступній та цікавий формі допомогти діткам зрозуміти таку цікаву та потрібну науку як математика.

Перше знайомство не завжди дається легко. Математика - наука, яка будується на принципі послідовності: щоб легко вивчити новий матеріал потрібно добре засвоїти попередній. Також, вкрай важливий принцип доступності. Ми намагаємося вибрати найважливішу інформацію, відкинувши все другорядне, та подати її дитині в простій та нестандартній формі: за допомогою навчального відео.

Вивчення чогось нового має бути цікавим та захоплюючим процесом. Тільки тоді дитина не буде противитись навчальній діяльності, а із задоволенням охоплюватиме новий матеріал. Для того, щоб навчатись було цікаво та легко, потрібно враховувати вікові особливості кожної дитини та те, що основна домінуюча діяльність дитини це гра.

ПРОГРАМА КУРСУ

Ми запускаємо бета-тестування курсу для того, щоб зібрати відгуки/пропозиції та побажання. Тому, не соромтеся писати коментарі в обговореннях!

P.S. Про проблему зі звуком ми знаємо, проте на даний момент у нас немає можливості закупити більш професійне обладнання. Але запевняємо вас, що вирішення цієї проблеми - пріоритет №1 для нас.

ВИМОГИ

Жодних вимог щодо вивчення математики немає. Батьки можуть допомагати своїм дітям та працювати разом з ними. А вчителі використовувати матеріали на своїх “офлайн” уроках в школі як ще один навчальний інструмент.

ПОШИРЕНІ ПИТАННЯ

Коли буде відома точна дата початку курсу?

Як тільки завершиться бета-тест курсу і будуть оброблені відгуки користувачів. Лише тоді команда зможе взятися за розробку перших 2-х тижнів курсу, з яких і почнеться навчання. Долучайтеся до наших спільнот в Facebook, щоб вчасно дізнатися про дату початку цього курсу, а також стежити за анонсами нових курсів!

Курс безкоштовний?

Курс є повністю безкоштовним. Викладачі можуть рекомендувати навчальну літературу, щоб Ви могли глибше вивчити ту чи іншу тему, але доступних в рамках курсу матеріалів буде достатньо для успішного його завершення. Все що Вам знадобиться,– доступ до мережі Інтернет на швидкості, достатній для перегляду відеолекцій.

Чи співпадають теми уроків зі шкільною програмою?

Ні, ми об’єднували деякі теми, які в реальній школі могли розтягуватись на декілька уроків. Також, на наш розсуд ми подаватимемо матеріал від простого і до складнішого.

В який час будуть проходити заняття

Відеолекції, завдання, тести та форум будуть доступні в будь-який час протягом курсу.

  1. Старт

  2. Заняття закінчуються

Внести до списку