Перейти до головного змісту

Навчання грамоти

ПРО ЦЕЙ КУРС

Курс "Навчання грамоти" розроблений для діток школярів-початківців та дошкільняток, які щойно починають своє знайомство з українською мовою. Ми прагнемо, щоб це знайомство відбулось в легкій та цікавій формі.

В структуру курсу вкладено все необхідне, що має знати кожна дитина на першому етапі вивчення рідної мови. Цей курс має на меті допомогти школярам, за невеликої підтримки батьків, дати собі раду в шкільному навчальному процесі. Зазвичай, перше знайомство не завжди дається легко. Ми намагаємось допомогти дітям засвоїти необхідний матеріал в простій та цікавій формі: за допомогою навчального відео.

Вивчення чогось нового має бути цікавим та захоплюючим процесом. Тільки тоді дитина не буде противитись навчальній діяльності, а із задоволенням охоплюватиме новий матеріал. Для того, щоб навчатись було цікаво, потрібно враховувати вікові особливості кожної дитини та те, що основна домінуюча діальність дитини-початківця - це гра.

ПРОГРАМА КУРСУ

Запускаємо бета-тестування курсу для того, щоб зібрати відгуки/пропозиції та побажання. Тому, не соромтеся писати коментарі в обговореннях.

P.S. Про проблему зі звуком ми знаємо, проте на даний момент у нас немає можливості закупити більш професійне обладнання. Але запевняємо вас, що вирішення цієї проблеми - приорітет №1 для нас.

ВИМОГИ

Ніяких особливих вимог щодо вивчення курсу немає. Батьки можуть допомагати своїм дітям та працювати разом з ними. А вчителі використовувати матеріали на своїх “офлайн” уроках в школі як ще один навчальний інструмент.

ПОШИРЕНІ ПИТАННЯ

Коли буде відома точна дата початку курсу?

Як тільки завершиться бета-тест курсу і будуть оброблені відгуки користувачів. Лише тоді команда зможе взятися за розробку перших 2-х тижнів курсу, з яких і почнеться навчання. Долучайтеся до наших спільнот в Facebook, щоб вчасно дізнатися про дату початку цього курсу, а також стежити за анонсами нових курсів!

Курс безкоштовний?

Курс є повністю безкоштовним. Викладачі можуть рекомендувати навчальну літературу, щоб Ви могли глибше вивчити ту чи іншу тему, але доступних в рамках курсу матеріалів буде достатньо для успішного його завершення. Все що Вам знадобиться,– доступ до мережі Інтернет на швидкості, достатній для перегляду відеолекцій.

Чи співпадають теми уроків зі шкільною програмою?

Ні, ми об’єднували деякі теми, які в реальній школі могли розтягуватись на декілька уроків. Також, на наш розсуд ми подаватимемо матеріал від простого і до складнішого.

В який час будуть проходити заняття

Відеолекції, завдання, тести та форум будуть доступні в будь-який час протягом курсу.

  1. Старт

  2. Заняття закінчуються

Внести до списку