Перейти до головного змісту

Англійська мова

Запис на курс закрито

ПРО ЦЕЙ КУРС

Ні для кого не секрет, що англійська мова це мова міжнародного спілкування. Це мова торгівлі, економіки та науки. Ця універсальна мова є містком, на якому зустрічаються люди з різних країн, щоб порозумітися.

Наше інформаційно насичене сьогодення вимагає від українців якісно нових знань англійської. Втім, лише 4% українців володіють англійською на прийнятному рівні.

Оскільки, це міжнародна мова, то куди б ви не поїхали за кордон, англійська допоможе вам порозумітися з місцевими жителями, знайти нових друзів та просто цікаво провести час.

Але ми не живемо розвагами єдиними. Більшість корисної інформації в Інтернеті, що потрібна для роботи чи навчання доступна англійською. Також, знання англійської мови завжди є плюсом при отриманні високооплачуваної роботи. Якщо фірма в якій ви працюватимете, має справу з іноземними клієнтами, то, скоріше за все, саме ви отримаєте можливість працювати з ними, адже ви знаєте англійську.

Можна ще довго розповідати про користь вивчення іноземної мови, але просто згадаємо відому приказку: “Person lives as many lives as many languages does he know” - “Людина проживає стільки життів, скільки мов вона знає”.

Дійсно, вивчення мови – це цікавий та пізнавальний процес. Він тренує пам’ять, розвиває комунікативні навички та розширює кругозір.

ПРОГРАМА КУРСУ

Запускаємо бета-тестування курсу для того, щоб зібрати відгуки/пропозиції та побажання. Тому, не соромтеся писати коментарі в обговореннях.

P.S. Про проблему зі звуком ми знаємо, проте на даний момент у нас немає можливості закупити більш професійне обладнання. Але запевняємо вас, що вирішення цієї проблеми - пріоритет №1 для нас.

ВИМОГИ

Ніяких особливих вимог щодо вивчення англійської мови немає. Батьки можуть вивчати англійську разом з дітьми. А вчителі використовувати матеріали на своїх “офлайн” уроках в школі як ще один навчальний інструмент.

ПОШИРЕНІ ПИТАННЯ

Коли буде відома точна дата початку курсу?

Як тільки завершиться бета-тест курсу і будуть оброблені відгуки користувачів. Лише тоді команда зможе взятися за розробку перших 2-х тижнів курсу, з яких і почнеться навчання. Долучайтеся до наших спільнот в Facebook,ВКонтакті та Twitter, щоб вчасно дізнатися про дату початку цього курсу, а також стежити за анонсами нових курсів!

Курс безкоштовний?

Курс є повністю безкоштовним. Викладачі можуть рекомендувати навчальну літературу, щоб Ви могли глибше вивчити ту чи іншу тему, але доступних в рамках курсу матеріалів буде достатньо для успішного його завершення. Все що Вам знадобиться,– доступ до мережі Інтернет на швидкості, достатній для перегляду відеолекцій.

Чи співпадають теми уроків зі шкільною програмою?

Ні, ми об’єднували деякі теми, які в реальній школі могли розтягуватись на декілька уроків. Також, на наш розсуд ми подаватимемо матеріал від простого і до складнішого.

В який час будуть проходити заняття

Відеолекції, завдання, тести та форум будуть доступні в будь-який час протягом курсу.

  1. Старт

  2. Заняття закінчуються