Перейти до головного змісту

Підготовка до ЗНО з хімії

Запис на курс закрито

Інформаційний партнер курсу

Про цей курс

Зовнішнє незалежне оцінювання (ЗНО) – є найважливішою формою контролю знань, умінь і навичок випускників загальноосвітніх закладів України, адже саме за результатами ЗНО відбувається зарахування абітурієнтів до вишів.

Prometheus спільно із партнерами з проекту «Освіта – онлайн» розробили перший в Україні МООС-курс по підготовці до успішного складання ЗНО з хімії.

За відведені для курсу 6-8 тижнів важко якісно пройти повну шкільну програму з хімії, тому ми зосередились на першому та найважливішому розділі шкільного курсу «Загальна хімія». Найважливішим він є тому, що поняття загальної хімії використовуються потім в усіх інших розділах курсу «Хімія» (Неорганічна хімія, Органічна хімія, Обчислення в хімії).

Особливістю курсу є той факт, що окрім суто практичних навичок у розв’язуванні задач, учням будуть запропоновані теоретичні та практичні довідки із суміжних розділів: атомної фізики, алгебри, тощо.

Також, в рамках курсу будуть надані корисні загальні поради щодо складання ЗНО (як тренуватися, як найкраще підготуватися психологічно, що можна, і що неможна робити під час іспиту та ін.), буде проведено розбір завдань пробного тестування з хімії, яке відбудеться в березні 2015 р.

Розробляючи курс, ми зосередилися на досягненні суто практичної мети: максимально підготувати учнів до успішної здачі ЗНО з хімії. Цим зумовлена структура курсу: теоретична довідка із максимальним акцентом на подальший розбір типових та найважливіших для адекватного розуміння теми завдань, які можуть зустрітися під час складання ЗНО.

В рамках курсу буде розглянуто наступні теми:

  • Основні хімічні поняття.
  • Речовина.
  • Будова атома.
  • Періодичний закон і періодична система хімічних елементів Д. І. Менделєєва.
  • Хімічний зв’язок.
  • Хімічна реакція.
  • Суміші речовин.
  • Розчини.

В рамках курсу буде запропоновано вхідне та вихідне тестування, що дозволять оцінити успішність оволодіння матеріалами курсу, проведено розбір завдань ЗНО минулих років та інших практичних прикладів з переліку рекомендованої літератури.

Тривалість курсу

6 тижнів.

Всі матеріали курсу доступні й після його завершення.

Вимоги до слухачів

Курс вимагає базових знань із шкільної програми природознавства, фізики і хімії.

Викладач

Koleboshin

Володимир Немерцалов

Володимир Немерцалов - доцент кафедри Медичної хімії Одеського національного медичного університету, кандидат біологічних наук, доцент, спеціаліст вищої категорії, автор методичних розробок з хімії і біології.

Має досвід розробки онлайн-курсів по викладанню природничих дисциплін, створив авторський дистанційний курс за програмою гуртка «Юний науковець».

Поширені питання

Чи гарантує проходження курсу успішне складання ЗНО?

Ми можемо гарантувати те, що учні, які успішно засвоять програму курсу, суттєво підвищать свої шанси на успішне складання незалежного тестування. Для прикладу, учні, які в минулі роки готувалися за аналогічною програмою, в середньому складали ЗНО на 15-17 балів вище за своїх однокласників. Але пам’ятайте, що іспит – це не тільки підготовчі курси. Успішність складання ЗНО залежить від багатьох чинників, і в першу чергу – від вас самих.

Курс безкоштовний?

Курс є повністю безкоштовним. Викладач може рекомендувати навчальну літературу, щоб Ви могли глибше вивчити ту чи іншу тему, але доступних в рамках курсу матеріалів буде достатньо для успішного його завершення. Все що Вам знадобиться,– доступ до мережі Інтернет на швидкості, достатній для перегляду відеолекцій.

В який час будуть проходити заняття?

Відеолекції, завдання та форум будуть доступні в будь-який час протягом курсу.

  1. Старт

  2. Заняття закінчуються