Перейти до головного змісту

Підготовка до ЗНО з української мови

Запис на курс закрито

Інформаційний партнер курсу

Про цей курс

Зовнішне незалежне оцінювання (ЗНО) – без сумніву є найважливішим іспитом, який складають випускники шкіл України, адже саме за результатами ЗНО відбувається зарахування до ВНЗ.

Prometheus спільно із партнерами з проекту «Освіта – онлайн» (www.osvita-online.com.ua) розробили експрес-курс по підготовці до успішного складання ЗНО з найважливішого предмету, який складатимуть всі випускники шкіл України та абітурієнти ВНЗ.

Звичайно, за той час, що залишився до ЗНО з української мови та літератури (24 квітня) неможливо повністю та якісно пройти повну шкільну програму з української мови, тому ми зосередились на найважливіших моментах та аспектах програми ЗНО з цієї дисципліни, на тих нюансах, про які важливо пам’ятати учням при складанні. Ще раз підкреслимо – це не є повноцінний курс до підготовки, скоріш це – збірка корисних порад по складанню ЗНО з української мови, оформлена у вигляді МВОК – курсу.

Також, в рамках курсу будуть дані корисні поради щодо складання ЗНО взагалі (як найкраще підготувати себе психологічно, що можна і не можна робити під час іспиту та ін.).

Розробляючи курс, ми зосередилися на досягненні суто практичної мети: максимально підготувати учнів саме до успішної здачі ЗНО. Саме цим зумовлена структура курсу: теоретична довідка із максимальним акцентом на подальший розбір типових та найважливіших завдань, які можуть зустрітися під час складання цього іспиту.

Курс буде доступний як на платформі Prometheus, так і на сайті www.osvita-online.com.ua.

Тривалість курсу

10 днів. Курс розбитий на 4-5 блоків.

Всі матеріали курсу доступні й після його завершення.

Вимоги до слухачів

Курс розрахований на максимально широку аудиторію, тож не висуває особливих вимог, окрім володіння українською мовою на базовому рівні.

Викладач

Oleksandr Romanko

Бугазіянус Тетяна Юріївна

Викладач української мови та літератури (Рішельєвський ліцей, м. Одеса).

Поширені питання

Чи гарантує проходження курсу успішне складання ЗНО?

Ми можемо гарантувати лише те, що учні, які успішно засвоять програму курсу, підвищують свої шанси на успішне складання.

Курс безкоштовний?

Курс є повністю безкоштовним. Викладач може рекомендувати навчальну літературу, щоб Ви могли глибше вивчити ту чи іншу тему, але доступних в рамках курсу матеріалів буде достатньо для успішного його завершення. Все що Вам знадобиться,– доступ до мережі Інтернет на швидкості, достатній для перегляду відеолекцій.

В який час будуть проходити заняття?

Відеолекції, завдання та форум будуть доступні в будь-який час протягом курсу.

  1. Старт

  2. Заняття закінчуються