Перейти до головного змісту

Підготовка до ЗНО з англійської мови

Запис на курс закрито

Інформаційний партнер курсу

Про цей курс

Зовнішне незалежне оцінювання (ЗНО) – без сумніву є найважливішим іспитом, який складають випускники шкіл України, адже саме за результатами ЗНО відбувається зарахування до ВНЗ.

Prometheus спільно із партнерами з проекту «Освіта – онлайн» (www.osvita-online.com.ua) розробили масовий відкритий онлайн курс з підготовки до успішного складання ЗНО з англійської мови.

Протягом декількох тижнів ми будемо ретельно розглядати які навички та стратегії будуть для вас корисні у тому чи іншому виді завдання. А також розглянемо зразки тестів минулих років та приділимо увагу найбільш складним граматичним темам.

Звичайно, ми не ставимо собі за мету навчити вас шкільному курсу іноземної мови за кілька тижнів, бо впевнені, що ви старанно це робили протягом багатьох років. Але незалежно від рівню підготовки напередодні екзамену всі нервують та через це можуть не показати все на що здатні. Наша мета: навчити вас правильно розподіляти зусилля, використовувати час і ваші знання мови, зосередити увагу на тому, що важливо повторити до іспиту.

Розробляючи курс, ми зосередилися на досягненні суто практичної мети: максимально підготувати учнів саме до успішної здачі ЗНО з англійської мови. Саме цим зумовлена структура курсу: теоретична довідка із максимальним акцентом на подальший розбір типових завдань, які можуть зустрітися під час складання цього іспиту.

В базовому вигляді курс буде доступний на платформі Prometheus. В розширеному вигляді – на сайті Освіта-Онлайн: www.osvita-online.com.ua.

Тривалість курсу

6-8 тижнів

Всі матеріали курсу доступні й після його завершення.

Вимоги до слухачів

Курс розрахований на максимально широку шкільну аудиторію, тож не висуває особливих вимог, окрім володіння англійською мовою на рівні, який висувають державні стандарти до випускників 11-х класів шкіл України. Втім, курс буде корисний і для тих, хто не впевнений в тому, що відповідає цьому рівню.

Викладач

Oleksandr Romanko

БАБІЙ ОКСАНА ЮРІЇВНА

Старший викладач на кафедрі іноземних мов Національного Університету «Одеська юридична академія».

Має великий досвід розробки онлайн-курсів з англійської мови, створила авторський курс відео-уроків по програмі англійської мови 5-9 класів.

Поширені питання

Чи гарантує проходження курсу успішне складання ЗНО?

Ми можемо гарантувати лише те, що учні, які успішно засвоять програму курсу, підвищують свої шанси на успішне складання.

Курс безкоштовний?

Курс є повністю безкоштовним. Викладач може рекомендувати навчальну літературу, щоб Ви могли глибше вивчити ту чи іншу тему, але доступних в рамках курсу матеріалів буде достатньо для успішного його завершення. Все що Вам знадобиться,– доступ до мережі Інтернет на швидкості, достатній для перегляду відеолекцій.

В який час будуть проходити заняття?

Відеолекції, завдання та форум будуть доступні в будь-який час протягом курсу.

  1. Старт

  2. Заняття закінчуються